Facebook PageView
ERA Real Estate - Trusted by Generations
Back

Ping Yi Greens

$580,000
Est. Repayment 2,077 / mo
2 Bed(s)
no Bath(s)
68 sqm
731.95 sqft / $792.4 psf
HDB
807A Chai Chee RoadView on map

About this Property

Property Details

Built
2015
Listed
2026-03-25 08:00:00
Listing ID
1098250709